Przejdź do treści

NAGRODY BLI DLA KYOCERY ZA NAJLEPSZY PRODUKT W SWOJEJ KLASIE

NAGRODY BLI DLA KYOCERY ZA NAJLEPSZY PRODUKT W SWOJEJ KLASIE

Paweł Kucharski

Kyocera Document Solutions Inc. zdobyła prestiżową nagrodę Good Design Award 2016 za 4 urządzenia w kategorii: urządzenia wielofunkcyjne (MFP) oraz drukarki.

BLI

9 listopada 2016 w Osace (Japonia) podczas corocznej gali Prezes: Takashi Kuki otrzymał główną nagrodę w wymienionej kategorii.

BLI Logo

KYOCERA jako jeden z wiodących na świecie producentów rozwiązań digitalizacji dokumentów i systemów zarządzania dokumentami, ma przyjemność ogłosić, że jego urządzenia wielofunkcyjne (MFP) oraz drukarki, tym ECOSYS M5526cdw, ECOSYS P5026cdw, ECOSYS M2640idw i ECOSYS P2040dw, zdobyły nagrodę Good Design 2016.

Gospodarzem tegorocznej gali był Japoński Instytut Promocji Designu (JDP).

Ecosys M5526cdw, Ecosys P5016cdw

Produkty te otrzymały nagrodę w uznaniu ich prostej i zwartej konstrukcji, która zgrabnie mieści się na biurku w biurze, jak i dla jego użyteczności - w tym operowanie niskim hałasem podczas druku oraz prostotą wymiany kasety z tonerem.

Każdy zapewne zwróci uwagę na konstrukcję, a biorąc pod uwagę, jak te modele urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek klasy business A4 mogą wyróżniać się niezwykłą stylistyką i być ozdobą każdego biura. 

Obniżanie kosztów wydruku w firmie