Przejdź do treści

Serwis i sklep drukarek i kserokopiarek Kyocera

Serwis i sklep drukarek i kserokopiarek Kyocera

Paweł Kucharski

Parabis to profesjonalny serwis i sklep kserokopiarek zajmujący się także ich naprawą, konserwacją i przeglądem technicznym.

Serwis

Stanowimy grupę wysoce wykwalifikowanych specjalistów stale cieszący się zaufaniem klientów. W szczególności specjalizujemy się w obsłudze urządzeń biurowych, należących do małych, dużych i średnich przedsiębiorstw, instytucji oraz korporacji.

SERWIS KSEROKOPIAREK

Nasza firma zajmuje się obsługą klienta od A do Z – pomożemy w wyborze odpowiedniej kopiarki do biura, w jej uruchomieniu, konserwacji i naprawach. Jesteśmy na bieżąco z trendami na rynku sprzętu biurowego, dysponujemy szerokim zapleczem technicznym, częściami zamiennymi, materiałami eksploatacyjnymi oraz akcesoriami. Wykorzystujemy rozwiązania najlepszych firm, komponenty sprawdzonych producentów, narzędzia wysokiej klasy, co pozwala nam utrzymywać nasze usługi na najwyższym poziomie, a naszym klientom cieszyć się długą i bezawaryjną pracą urządzeń. W wypadku uszkodzenia kopiarki już podczas zgłoszenia serwisowego przystępujemy do wstępnej diagnozy, w celu ustalenia przyczyń uszkodzenia.

Nasz serwis kserokopiarek likwiduje awarie oraz naprawia usterki z urządzeń firm:

 • Kyocera,
 • Canon,
 • Xerox,
 • Ricoh,
 • Konica Minolta,

ZAUFANIE WIELU KLIENTÓW, SPRAWDZENI PARTNERZY

Jesteśmy profesjonalnym partnerem wielu firm i instytucji na terenie Warszawy oraz jej okolic. Jeżeli potrzebujesz szybkiego i sprawnego serwisu kopiarek dobrze trafiłeś. Skorzystaj z naszych usługi i przekonaj się, że jesteśmy rzetelnymi, doświadczonymi fachowcami. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia, dzięki którym świadczą usługi serwisowania urządzeń biurowych na najwyższym poziomie, do minimum zmniejszając czas naprawy.

KOPIARKI KYOCERA — PRZEGLĄDY SERWISOWE

Nie bez powodu zaufały nam instytucje publiczne oraz sektor biznesowy. Obsługujemy wiele urządzeń w Warszawie oraz jej okolicach. Stały przegląd techniczny (serwisowy) zapewniający wymianę wyeksploatowanych części, naoliwienie i wyczyszczenie wałków, wymianę łożysk czy taśm sterujących jest niezbędny, jeżeli chcemy by urządzenia służyły nam przez lata. Bez względu czy używamy kopiarki Canon czy urządzenia innej firmy, stała, regularna i okresowa opieka serwisanta (technika) jest niezbędne. Nieprawidłowa praca objawia się zabrudzeniami na kserokopiach, zacinaniem papieru, rozmazanym wydrukiem, głośną pracą. W tej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest naprawa kserokopiarek. Jeżeli zauważysz pierwsze objawy nieprawidłowej pracy, skontaktuj się z naszym serwisem. Może być to niedomykająca szuflada, wyłamana klapa, wykrzywiony podajnik – nie lekceważ żadnych objawów, które mogą doprowadzić do usterki.

SERWIS POGWARANCYJNY – DLACZEGO MY?

Na pierwszy rzut oka jesteśmy firmą jak jedna z wielu, jednak jest kilka rzeczy, które wyróżniają nasz serwis oraz podejście do klienta. Przede wszystkim jesteśmy uczciwi oraz rzetelni w swojej pracy. Nie owijamy w bawełnę, nie generujemy dodatkowych kosztów, nie ukrywamy usterek i w każdej sytuacji staramy się pomóc naszym klientom. Satysfakcja, zadowolenie i powracający klient do dla nas najważniejsze rzeczy, w naszej codziennej pracy. Potrafimy doradzić – widząc nieoptymalne rozwiązania – jak obniżyć koszta pracy, eksploatacji kopiarek oraz jakie nowe rozwiązania warto wdrożyć. Służymy nie tylko fachową pomocą fizyczną, ale również poradą słowną, nasi serwisanci to wykształcone, kulturalne i komunikatywne osoby.

Oferujemy również profesjonalne ekspertyzy dotyczące sprzętu, w wypadku gdy inny serwis odmówił naprawy gwarancyjnej, potrzebujesz pomocy przy zakupie nowego lub używanego sprzętu, potrzebujesz wyceny naprawy, nie masz pewności co do stanu sprzętu – skontaktuj się z nami. Świadczymy szeroką pomoc w zakresie diagnozy oraz rozpoznania w dziedzinie sprzętu biurowego, w tym drukarek, faksów, kserokopiarek różnych firm.

NAPRAWA KSEROKOPIAREK I GWARANCJA CIĄGŁOŚCI PRACY

Urządzenia kserujące dokumenty podlegają wysokiej presji pracy, przez co narażone są na przeciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Naprawa kopiarek wymaga szerokiego wachlarzu możliwości diagnozy oraz naprawy. W miarę możliwości nasi serwisanci diagnozują problem na miejscu i usuwają usterkę. W wypadku cięższych awarii dysponujemy częściami zamiennymi, może się zdarzyć, że konieczne będzie przetransportowanie ksero do naszego serwisu stacjonarnego. W miarę potrzeb dysponujemy urządzeniami i rozwiązaniami zastępczymi by zapewnić ciągłość pracy biura.

PRZYKŁADOWE USTERKI ORAZ NAPRAWY, KTÓRE WYKONUJE NASZ SERWIS KSERO:

 • naprawa lub konserwacja mechanizmu pobierania papieru,
 • naprawa lub czyszczenie toru przesuwania się papieru wewnątrz ksero,
 • konserwacja lub wymiana elementów kserujących,
 • czyszczenie wewnętrznych elementów chroniących przed zabrudzeniem,
 • testy oraz wymiana elementów grzewczych (grzałka, bęben, rolki i łożyska),
 • i wiele, wiele innych elementów.

Obniżanie kosztów wydruku w firmie